stamp-2

4. díl podcastu Bellis Pink Talks – ROZHOVOR s onko-psycholožkou PhDr. Zuzanou Peterovou, PhD.

4. díl podcastu Bellis Pink Talks – ROZHOVOR s onko-psycholožkou PhDr. Zuzanou Peterovou, PhD.

🎙4. DÍL PODCASTU I Právě teď jsme spustily 4. díl podcastu BELLIS PINK TALKS rozhovory nejen o rakovině prsu 🎀

“Život je nádherný, život je něco báječnýho. Záleží jen na mně, jestli je život dobrý, na mně, ne na životu.” Oblíbený citát a životní krédo hosta čtvrté epizody.
🎧 Ve čtvrté epizodě si můžete poslechnout rozhovor Niki Pazderová s úžasnou ženou PhDr. Zuzana Peterová PhD.🩷ROZHOVOR s ono-psycholožkou o pocitech, strachu, ale také naději.
“Nebýt na to sama, to je alfa a omega pro zvládnutí rakoviny.”
Zuzana Peterová je výjimečný člověk, psycholožka s osobní zkušeností s rakovinou prsu. V tomto díle podcastu nás Nikol Pazderová s paní doktorkou provedou různými fázemi onemocnění od sdělení diagnózy, přes komunikaci s blízkými až po období vytoužené remise.
“Jaký pak špatná zpráva? Špatná zpráva by byla, když nebudu chodit na preventivní kontroly a přišla bych až za půl roku a bulka by narostla do obrovských rozměrů a bude mít další bratříčky a sestřičky po těle. Toto je obrovský dobrá zpráva. Ano, mám onkologické onemocnění, ale přišlo se na to teď. Teď, ne až za půl roku. Tohle je moc důležité. Je to těžké, já vím, ale je to důležité.”
🔛 Pusťte si novou epizodu ještě dnes na YouTube, Apple Podcast nebo Spotify↩️
🆕 Podcast, který je určen všem, kterých se dotýká téma rakoviny prsu – pacientkám, pacientům, jejich rodinám a blízkým, zdravotníkům, studentům, prostě všem, kdo se chce o problematice rakoviny prsu dozvědět více informací a nebýt na toto téma sám.
Zuzi, děkujeme za krásný rozhovor a hlavně za Tvé srdce a vlídné slovo, kterým pomáháš🩷