stamp-2

Kniha Nejsi na to sama – průvodce rakovinou prsu

Kniha Nejsi na to sama – průvodce rakovinou prsu

 

O KNIZE:

Nejsi na to sama – průvodce rakovinou prsu je unikátní knihou pro všechny ženy, které postihlo toto vážné onemocnění, a také jejich blízké. Publikace vznikla ve spolupráci s předními českými lékaři a provází ženu onemocněním od podezření na nádor až po návrat do běžného života po úspěšné léčbě. Dotýká se i témat, jako je těhotenství po nemoci, intimita po mastektomii nebo metastatická fáze rakoviny. Ženy z projektu Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu – sdílejí na stránkách knihy rady, jak se s nemocí vyrovnat, jak o ní mluvit se svým okolím a jak se vypořádat s duševními či finančními nástrahami nemoci. Často s vtipem otevřeně hovoří o tématu, jemuž se zdravá část veřejnosti mnohdy vyhýbá.

Kniha je důležitým poselstvím prevence této nemoci a zároveň boří mýty, které kolem ní panují.

 

CENA KNIHY:

Pro nově diagnostikované pacientky a pacientky v léčbě (operace, chemo, ozařování) je kniha ZDARMA.

Pro všechny ostatní pacientky je kniha ze zvýhodněnou cenu 200,-Kč.

Prodejní cena je 400,-Kč – celou částkou přispějete na zajištění dvou výtisků knih pro pacientky.

Knihu lze zakoupit také v nakladatelství GRADA na e-shopu www.grada.cz a ve vybraných knihkupectví za cenu 299,-Kč.

JAK OBJEDNAT KNIHU:

O knihu zdarma nebo o zakoupení knihy si pište na e-mail: nejsinatosama@gmail.com

Pro více informací ke knize a objednávání můžete také volat na AVON Linku za zdravá prsa na bezplatné číslo 800 546 546, vždy v pracovní dny od 10:00 do 18:00 hod.

DISTRIBUCE KNIHY:

Zaslání poštou na adresu po uhrazení poštovného a balného ve výši 50,-Kč.

Osobní vyzvednutí: Praha 3, Praha 2, Praha 6, Příbram, Hradec Králové, Pardubice, Černošice a v dalších městech, které zde budou postupně doplněny.

Dále bude kniha k dispozici ve vybraných Komplexních onkologických centrech, ve vybraných mamo centrech v Nemocničních knihovničkách a na dalších místech.

Objednáním knihy přes e-mail nebo přes AVON Linku za zdravá prsa souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účel distribuce nebo prodeje knihy.

Fotogalerie

Novinky projektu

DEN TRIPLE NEGATIVNÍHO KARCINOMU PRSU
Přečíst
Aktivní zapojení Bellisek, Aliance žen s rakovinou prsu a Hlasu onkologických pacientů na konferenci ONKO PACIENT 2024, kterou pořádá Nadace pro výzkum rakoviny
Přečíst
Video návod jak na samovyšetření prsu
Přečíst
První setkání terapeutické skupiny Bellis v roce 2024
Přečíst
“Vlasy nejsou ruka – dorostou. Jedno jsem si ale slíbila – až mi vlasy opět dorostou, obarvím si je narůžovo, protože symbolika je nesmírně silná věc schopná hýbat pohořími.”
Přečíst