stamp-2

Rehabilitační cvičení v ostravském Bellis Centru

Rehabilitační cvičení v ostravském Bellis Centru

🧘🏻‍♀️OSTRAVA I Včerejší odpoledne a podvečer patřily v ostravském Bellis Centru jemnému rehabilitačnímu cvičení pod vedením milé poslynkyně a fyzioterapeutky Michaela Šebelová – moc děkujeme za příjemnou lekci a společné posezení a hlavně za dlouhodobou podporu Bellis🩷

#mybellisky

20.května 2026