stamp-2

Bellis konference 2024

Bellis konference 2024

🎀 BELLIS KONFERENCE I Pro projekt Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu je konference a terapeutický pobyt největší a nejnáročnější akce celého roku, která má své nezastupitelné místo a pro pacientky je velkým přínosem. Všem partnerům, kteří nám pomohli tuto konferenci uskutečnit, ze srdce děkujeme.

Ve dnech 17. – 21. ledna 2024 se uskutečnila Bellis konference a terapeutický pobyt pro pacientky z projektu Bellis na krásném místě Golf Resortu Konopiště. Pobytu se účastnilo osm desítek pacientek a více než tři desítky dětí. Pro pacientky byl připravený opravdu pestrý a zajímavý odborný program, a ty, které dorazily s dětmi, měly možnost kdykoliv využít jejich bezplatné hlídání, v rámci kterého byly i pro děti připraveny sportovní a výtvarné aktivity.

🩷„Jedním slovem ÚŽASNÉ. Moje pocity jsou i s dostupem času opravdu silné. Jsem ještě v léčbě a byla to moje první akce s Belliskami. Konference naprosto předčila moje očekávání, tolik odborníků na jednom místě, a hlavně tolik užitečných informací, které mi nikdo jiný neposkytl. Možnost sdílet své strachy s ostatními, odpočinout si při aromaterapii nebo józe, tohle by měla mít možnost absolvovat každá žena, která si tímto onemocněním prochází, je to nesmírně terapeutické. V neposlední řadě si moc vážím toho, že jsem s sebou mohla vzít svou 5 letou dceru, která si program s chůvičkami opravdu užila a stále se mě ptá, kdy zase pojedeme za Belliskami. Děkuji,“ říká o konferenci naše nová Belliska.

👩‍💻Článek o naší Bellis konferenci 2024 čtěte na našem webu↩️

https://www.bellisky.cz/…/konference-a-terapeuticky…/

📸Celou fotogalerii si prohlédněte zde↩️

https://www.bellisky.cz/…/fotogalerie-z-bellis…/

#mybellisky