stamp-2

Benefiční večer Bellis již v pondělí 23. října 2023

Benefiční večer Bellis již v pondělí 23. října 2023

🚺BENEFIČNÍ VEČER BELLIS I Život s onkologickým onemocněním rakoviny prsu je velmi náročný. Překonat tuto životní těžkost, přijmout a vyrovnat se s onemocněním, snažit se vrátit do běžného života a každý den překonávat následky léčby…na akci uvidíte více než třicet mladých statečných žen, které potkala tato diagnóza. Uvidíte ženskou krásu, křehkost, odvahu, ale také sílu a hlavně radost ze života.

🎤🎼👗🥂Přijďte si s námi užít jedinečný BENEFIČNÍ VEČER BELLIS 2023 ve foyer Nové scény Národního divadla v pondělí 23. října v 19:00 hod.

“Benefiční večer Bellis byl pro mě jedinečným zážitkem. Celá léčbě mě psychicky velmi vyčerpala, připadala jsem si neatraktivní, po ztrátě vlasů a prsu jsem si nepřipadala žensky. Po tomto večeru se vše změnilo. Pochopila jsem, kde se skrývá opravdová krása, objevila jsem v sobě sílu a hlavně jsem si uvědomila, že na nic nejsem sama, mám Bellisky”, shrnuje své dojmy a vystihuje podstatu celé akce jedna z našich pacientek a účastnic Benefičního večera z minulého roku.

Těšíme se na vás

#mybellisky