stamp-2

Březen patří v Charitativním kalendáři Bellissime 2023 Bellisce Hance, přečtěte si její příběh

Březen patří v Charitativním kalendáři Bellissime 2023 Bellisce Hance, přečtěte si její příběh
🌸Rády bychom vám dnes, první březnový den, představily krásnou Bellisku Haničku, které patří tento měsíc v našem Charitativním kalendáři Bellissime 2023📅
Hanka ve svém příběhu popisuje nejen průběh a vnímání léčby, ale také to, co bylo na celé léčbě nejobtížnější, co jí nemoc vzala a naopak dala.
Hanička se po léčbě stala šťastnou maminkou. Tento příběh je proto pro mnoho žen v podobné situaci velkou nadějí a inspirací.
“Rozhodně souhlasím s tvrzením některých pacientek, že mi rakovina vzala ženství. Přišla jsem o vlasy, řasy, obočí. Byla jsem uplně bledá a vypadala opravdu nemocně. Rakovina mi také sebrala spoustu energie. Už si nedovedu představit jít na večírek a tancovat až do rána. Nezvládla bych to. Ze všeho nejraději bych pořád spala. Nicméně jsou věci, které mi rakovina dala. Třeba úplně jiný pohled na svět. Zhruba rok a půl po onemocnění jsem otěhotněla.
Přitom jsem si myslela, že se to nepovede. Po léčbě jsem měla vážné gynekologické problémy, avšak nikdy jsem neztratila víru a povedlo se. Jsem nejšťastnější máma toho nejúžasnějšího pokladu. Vážím si každého dne, kdy můžu vstát a být se svým synem, jít po svých na WC, do práce, do obchodu, na procházku. Raduji se, že svítí sluníčko a mám radost z maličkostí, které mi dřív přišly naprosto samozřejmé. Nemoc mi přivedla do života nové a úžasné lidi i kamarády. Jsem členkou projektu Bellis, který pomáhá mladým ženám, které onemocněly stejně jako já. Našla jsem u nich velkou pomoc a podporu od podobně starých holek, které si prošly nebo právě prochází tím samým. Moc mi pomohlo zjištění, že na to nejsem sama. Přesto navždy budu mít strach z recidivy. Není dne, kdy bych si nevzpomněla na to, čím jsem prošla, ale snažím na to příliš nemyslet a žít naplno každý den, hodinu, minutu.”
Inspirativní a silný příběh Haničky si přečtěte na našem webu➡️https://www.bellisky.cz/pribehy/hana-stastkova/