stamp-2

Charitativní kalendář Bellissime 2023 JE V PRODEJI!

Charitativní kalendář Bellissime 2023 JE V PRODEJI!
🌸Charitativní kalendář Bellissime 2023🌸 JE V PRODEJI!
📆 V neděli proběhl slavnostní křest🥂Kmotrem kalendáře je frontman kapely🎤 Chinaski (OFFICIAL) Michal Malátný a emeritní ředitelka Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s. paní Eva Knapp
Kalendář si můžete objednat na e-mailu: nejsinatosama@gmail.com, cena je 400,-Kč + poštovné a balné.
Zakoupením kalendáře podpoříte aktivity našeho projektu Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu
🌸 My sedmikrásky, My Bellisky 🌸
Každá žena je krásná alespoň sedmi různými způsoby – je křehká, odolná, jemná, něžná, statečná, silná, jedinečná, vytrvalá, milující.
Bellis perennis – ne nadarmo dostala v latině sedmikráska přízvisko věčná. Známe ji jako květinu, která se vždycky zase zvedne, ať je zašlapávána zpátky do trávníku sebevíc. Někdo říká, že sedmikrásky jsou odrazem hvězd, které zasvítily za prvního jarního rozbřesku na trávu. První tři květy, které na jaře utrhnete, vám prý zaručí štěstí a zdraví na celý další rok. Víte, že kdo si přeje potkat tu pravou lásku, měl by mít jeden květ u sebe v kapse? A víte, že když vidíte ženskou prsní žlázu na mamografu, má tvar sedmikrásky?
Každá žena je květina. My, Bellisky, tvoříme už deset let podpůrnou louku pro ty, které bojují o svůj život s diagnózou rakoviny prsu. Víme, jak se žena cítí, když je její tělo narušeno tak vážnou nemocí. Jak bolí jizvy, jak svírá pocit z toho, že už nikdy nebude taková jako dřív. Ale už taky dobře víme, že když sedmikrásce upadne jeden okvětní lístek, protože zrovna stála chvíli ve větru, jen jí to přidá na kráse a zajímavosti. A tohle vědomí chceme sdílet.
Vítejte u nás na louce!