stamp-2
Facebook #167511226719867_1129232197214427

🎁Už máte koupené všechny dárky pod stromeček?🎄 Pokud hledáte inspiraci a chcete podpořit dobrou věc, nabízíme tento krásný dárek, co říkáte? Pojďte nás podpořit koupí našeho kalendáře. Budeme Vám vděčné ❤🍀😇 #bellis #matosmysl #zivotjeboj #vanocejsouzadvermi #imuzimajiprsa #děkujeme

Charitativní kalendář Bellis2018, který touto cestou s radostí nabízíme, nafotila opět dech beroucím způsobem “naše” milá Helena Szmigielová – fotografie

Fotografiemi bychom chtěly dát šanci a naději všem ženám, které potká stejná diagnóza a ukázat jim, že náročnou léčbou život nekončí. Rády bychom předaly povědomí o tom, že rakovina prsu se týká žen v každém věku a prevencí – samovyšetřením prsu lze zachránit nejen svá prsa, ale hlavně svůj život.

Tento úžasný kalendář o velikosti A2 lze zaslat dobírkou, nebo vyzvednout osobně na několika distribučních místech. Těmi jsou Praha, Brno, Ústí nad Labem, Pardubice a Hradec Králové.
V případě osobního předání je cena za kalendář 350,- Kč. Pokud budete chtít kalendář zaslat dobírkou, připočítává se poštovné a balné ve výši 150,- Kč.