stamp-2
Facebook #167511226719867_1498999290237714

🎀 Dnes proběhla za naší účasti tisková konference k letošnímu Avon Pochod. Už se nemůžeme dočkat, podobně jako všichni skvělí ambasadoři. Na TK byla představena letošní kampaň “Nezáleží, co máš na hlavě, ale důležité je, co nosíš v srdci” a i v letošním roce se stala tváří kampaně jedna z nás Andrea Chaloupkova.

Nejdůležitější novinkou letošního roku je, že se nebudou vypouštět balónky, ale my o podporu nepřijdeme. Budete nás moct podpořit zakoupením Bellis srdce naděje. Jedná se o nalepovací psací destičku, kam si můžete napsat, co máte v srdci, nebo pro koho pochod jdete. Tyto 💗 opět budou prodávat mladé pacientky = Bellisky. Výtěžek sbírky poputuje opět plně na naše aktivity.

Další novinkou je odpolední společná emotivní chvíle. Zazní při ní úžasná písnička, kterou složil pro tuto příležitost Pavel Callta. Text se mohou naučit všichni, my Bellisky budeme zpívat s Pavlem a Martičkou Marta Jandová sborově na pódiu a vy všichni se budete moci jednohlasným velikým sborem přidat a udělat tuto chvíli jedinečnou.

Takže 15. 6. vás budeme čekat na startu 19. ročníku Avon pochodu na Staroměstském náměstí.

Děkujeme Avon Česká republika, že jsme stálou součástí této výjimečné akce a za podporu🙏🏻

#bellisky