stamp-2
Facebook #167511226719867_1571657976305178

🌸 Máme obrovskou radost, že vám můžeme představit partu skvělých holek s velkým srdcem Osmikrásky 🌸

Tyto krásné usměvavé sportovkyně již několik let pomáhají těm, kteří to potřebují a neměli v životě tolik štěstí a bojují se závažnými zdravotními komplikacemi a překážkami.

V rámci Metrostav Handy Cyklomaratonu, který pořádá Cesta za snem, a který startuje již 30. července si vybraly pro letošní spolupráci BELLISKY!

Jejich patronkami se pro letošní rok stane 5 vybraných příběhů Bellisek a partneři tohoto skvělého týmu Osmikrásek přispějí finančními prostředkami tomuto týmu na náš Zimní tearpeutický pobyt Bellis 2020, který pořádáme každoročně pro velký počet pacientek a jejich děti, kde je pro ně zajiště odborný program, přední čeští odborníci, psychoterpie, lymfatické masáže a další aktivity, který napomáhají zmírnit následky této závažné nemoci.

🚴‍♀️Zároveň se v osmičleném týmu Osmikrásek objeví také naše statečná Belliska Péťa, která celý cyklomaraton o trase 2 222 km ve štafetovém týmu holek absolvuje.

Péťu ani Osmikrásky v tom nenecháme samotné a řada Bellisek se k holkám po trase připojí a pojedeme tak letos společně PRO ZDRAVÁ PRSA a pro BELLISKY.

Osmikrásky ze 💟 vám děkujeme, jste úžasné.

#mybellisky