stamp-2
Facebook #167511226719867_1596270727177236

🌸 JE TO TADY! Již v úterý startuje Metrostav Handy Cyklo Maraton 2019 🌸

Dva týmy Osmikrásky se postaví na start cyklistického štafetového závodu o délce 2 222km a zdolají trasu v průběhu 111 hodin 🚴‍♀️

Tyto krásné usměvavé sportovkyně již několik let pomáhají těm, kteří to potřebují a neměli v životě tolik štěstí a bojují se závažnými zdravotními komplikacemi a překážkami. Pro letošní spolupráci si vybraly BELLISKY! 💟

Podpořte je společně s námi kdekoliv na trase, na startu 30. 7. v Praze nebo v cíli v sobotu 3. 8. odpoledne na Kampě, kde bude připraven bohatý doprovodný a hudební program.

🎀Jejich patronkami se pro letošní rok stane 5 vybraných příběhů Bellisek a partneři tohoto skvělého týmu Osmikrásek přispějí finančními prostředkami tomuto týmu na náš Zimní tearpeutický pobyt Bellis 2020, který pořádáme každoročně pro velký počet pacientek a jejich děti, kde je pro ně zajištěn odborný program, přední čeští odborníci, psychoterpie, lymfatické masáže a další aktivity, který napomáhají zmírnit následky této závažné nemoci.
🚴‍♀️

Zároveň se v osmičleném týmu Osmikrásek objeví také naše statečná Belliska Péťa, která celý cyklomaraton o trase 2 222 km ve štafetovém týmu holek absolvuje. Její inspirující příběh vám představíme zítra.

Péťu ani Osmikrásky v tom nenecháme samotné a řada Bellisek se k holkám po trase připojí a pojedeme tak letos společně PRO ZDRAVÁ PRSA a pro BELLISKY.
Osmikrásky ze 💟 vám děkujeme, jste úžasné.

#mybellisky