stamp-2
Facebook #167511226719867_1851112535026386

⚛️Tyto dny jsou náročné pro všechny. Pro onkologické pacienty přibývají nové nejistoty a obavy. Pro nás Bellisky jsou tyto dny náročné bohužel i z jiných důvodů 🖤🖤

Cíle našeho projektu jsou poskytnutí pomoci a podpory pacientkám s onemocněním karcinomu prsu. Přínosy našich aktivit ale naše cíle dalece přesahují.

Bellisky u nás nalézají bezpečí, podporu, péči, motivaci, porozumění, mohou sdílet své radosti i starosti, nejsou na nic samy, ale také najdou přátelství a osobní pomoc.

Rády bychom vám představily jeden krásný příběh, který hovoří za vše, ukazuje dobré srdce, ochotu nezištně pomoci, empatii a nelhostejnost k druhým lidem.

Jedna naše pacientka Hanička, která teprve před nedávnem ukončila svou léčbu pomohla se svou maminkou jiné Bellisce, která bohužel neměla podporu a pomoc svých blízkých. Hanička s maminkou se jí ujaly, poskytly jí domov a zázemí a hlavně psychickou podporu blízkých lidí, která je tolik potřeba. Díky nim se Ivetka cítila obklopena blízkými, i když svůj boj nakonec prohrála, díky úžasné pomoci Haničky a její rodiny nebyla sama. Tento příběh má smutný konec, ale hřeje nás pocit tak hezkého lidského chování.

Děkujeme za dobro v lidech a za tento inspirující příběh.

Opatrujte se a věnujte se svým blízkým❤️

#mybellisky

Jsi úžasná Hana Šťástková