stamp-2
Facebook #167511226719867_1898388260298813

🌸 Když žena přijde o prsa, má velké obavy hlavně ze ztráty symbolu ženství a ženskosti. Má strach z toho, jak bude její hrudník vypadat, jak přijme sama sebe.

🌸 Ztráta prsu se dá řešit rekonstrukcí prsu. Nejčastější možností rekonstrukce jsou implantáty případně rekonstrukce přenosem vlastní tkáně a další méně často používané možnosti.

🌸 Výsledek rekonstrukce při plastické operaci prsu hodně záleží na individuálním případu pacientky, stavu kůže a tkání po ozařovaní a dalších důležitých faktorech.

🌸 Když už má pacientka nová (.)(.) často vypadají spíše takto (–)(–), samozřejmě zůstávají jizvy a chybí bradavky. Jsou různé možnosti domodelování bradavky, ale jednou z variant je také tetování prsních dvorců.

🌸 Perfect Academy CZ přichází s neziskovou aktivitou a pacientkám, které mají po plastické operaci a mají o tetování zájem, nabízí tyto služby bezplatně. Děkujeme🙏

Více informací čtěte na našem webu v novém článku:

➡️ http://www.bellisky.cz/odborne-informace/tetovani-prsnich-dvorcu-posledni-krok-v-rekonstrukci-prsu/

A hlavně nezapomínejte‼️

🌸Žena po léčbě rakoviny prsu je stále nádhernou ženou, za své jizvy se nemusí stydět, jsou důkazem její vnitřní síly a tím, čím si musela projít.

🌸I s jizvami a novými prsy lze žít naprosto plnohodnotný život.

Samovyšetření prsu dokáže zachránit nejen vaše prsa, ale hlavně váš ŽIVOT! #hlidejsije

🔜 Mnohem více informací k rekonstrukcím prsu a dalším souvisejícím oblastem najdete v naší plánované knize “Nejsi na to sama – průvodce rakovinou prsu”📔

#mybellisky