stamp-2

🚹 Dnes bychom s vámi chtěli sdílet informace o kterých málo kdo ví. Rakovina prsu je typicky ženské onemocnění, ale onemocnět ve výjimečných případech mohou i muži.

Ročně v ČR onemocní 50-70 mužů. Největší nástrahou onemocnění u mužů je fakt, že téměř vždy se na onemocnění nepřijde včas. Důvodem je skutečnost, že muži pokud se jim něco objeví v prsu, tak si možnost onemocnění nepřipustí.

Je to vzácné onemocnění u mužů, ale je tady a je o to zákeřnější. Vůbec nejnáročnější pro muže, kteří onemocní je samotná léčba, která je velmi podobná léčbě rakoviny prsu u žen. Čekárna plná žen a tam muž, často se stává, že sestřičky do ordinace volají manželku, která svého muže doprovází…Hormonální léčba….

Problematice onemocnění rakoviny prsu u mužů se věnuje Michal, který si nemocí prošel hned dvakrát, a který je součástí Bellisek. Sledujte jeho facebook I muži mají prsa nebo web www.imuzumajiprsa.cz.

Více informací najdete také u nás na webu v novém článku➡️ http://www.bellisky.cz/odborne-informace/karcinom-prsu-u-muzu/

Silný a inspirativní příběh Michala vám představíme hned zítra.

#mybellisky
#imuzumajiprsa
#hlidejsije