stamp-2
Facebook #167511226719867_1979371292200509

Běháš? Běhám, běháme🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♀️

Chodíš? Chodím, chodíme 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♂️👩‍🦯🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

🎀 Pojď a poběž s námi pro zdravá prsa společně s celou Evropou, podpoř tak všechny ženy, které bojují s rakovinou prsu🎀

25., 26. a 27. září 2020 se uskuteční Race for the Cure® a jedná se o největší evropskou sportovní událostí zaměřenou na podporu ženského zdraví⚛️

Každý rok je v Evropě diagnostikováno 500 000 nových případů nádorů prsu a 130 000 pacientek s touto diagnózou ročně umírá. Podpora a pomoc je proto nesmírně důležitá.

Letos se měla akce konat ve 22 státech Evropy pro více než 300 000 účastníků, ale s ohledem na důsledky pandemie, musely být tyto akce zrušeny. Na podporu pacientek vznikl digitální běh a pochod a v něm nás můžete přímo podpořit svou účastí🆗

Jak na to❓

1️⃣ Zaregistrujte svůj tým na www.raceforthecure.eu a vyberte si, zdali vyrazíte na 3 km pochod nebo 5 km běh. Můžete jít kamkoliv, kam Vás Vaše nohy ponesou, Můžete dokonce běhat v interiéru na běžícím pásu nebo v posilovně, hlavní je se k nám a k celé Evropě připojit během posledního zářijového víkendu.
2️⃣ Kdykoliv můžete do svého týmu přidat další lidi nebo pozvat své známe, aby přímo finančně podpořili Váš tým.
3️⃣ Zisky z registrací a darů poputují zúčastněným organizacím, nemocnicím nebo pacientským skupinám, které pomáhají pacientkám s rakovinou prsu, v České republice je to Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s..
Důležité❗️ Budete-li chtít, aby Vaše finanční podpora šla na náš projekt Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu, při své registraci věnujte Vítěznou medaili „Belliskám“ a zadejte mail mybellisky@gmail.com.

Těšíme se na poslední zářijový víkend a naše společné kilometry.

Krásné letní dny všem

#mybellisky