stamp-2
Facebook #167511226719867_2016702478467390

🏃‍♀️ Již ZÍTRA startuje letošní ročník celoevropského závodu na podporu žen s rakovinou prsu Race for the Cure®🎀

🚶‍♀️Každý rok je v Evropě diagnostikováno 500 000 nových případů nádorů prsu a 130 000 pacientek s touto diagnózou ročně umírá. Podpora a pomoc je proto nesmírně důležitá.

Letos si každý místo a čas běhu nebo chůze vybere sám. Akce se koná v pátek 25., sobotu 26. nebo v neděli 27. září. Stačí se registrovat dle instrukcí níže a přidat se k nám ➡️

1️⃣ Zaregistrujte svůj tým na www.raceforthecure.eu a vyberte si, zdali vyrazíte na 3 km pochod nebo 5 km běh. Můžete jít kamkoliv, kam Vás Vaše nohy ponesou, Můžete dokonce běhat v interiéru na běžícím pásu nebo v posilovně, hlavní je se k nám a k celé Evropě připojit během posledního zářijového víkendu.

2️⃣ Kdykoliv můžete do svého týmu přidat další lidi nebo pozvat své známe, aby přímo finančně podpořili Váš tým.

3️⃣ Zisky z registrací a darů poputují zúčastněným organizacím, nemocnicím nebo pacientským skupinám, které pomáhají pacientkám s rakovinou prsu, v České republice je to Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s..

Důležité❗️ Budete-li chtít, aby Vaše finanční podpora šla na náš projekt Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu, při své registraci věnujte Vítěznou medaili „Belliskám“ a zadejte e-mail mybellisky@gmail.com.

Těšíme se společné kilometry a za podporu předem děkujeme🙏

#mybellisky