stamp-2
Facebook #167511226719867_2048217138649257

💗 “Je to 5️⃣ let.

Přesně pět let od doby, kdy bylo najednou všechno jinak, než jsem plánovala. Kdy mi pan doktor Choc z mamocentra Mediray zachránil život tím, že mě neposlal domů se slovy “Na rakovinu jste moc mladá, přijďte za tři měsíce a uvidíme”. Kdy jsem si víc než kdy jindy uvědomila, že bych po svém boku nemohla mít nikoho lepšího – nikoho, kdo by to všechno, co se se mnou následně dělo, ustál tak dobře, a ještě mi u toho byl takovou oporou.

Mám za sebou pět let podivného strachu. Pět let chvění, bušení srdce a staženého žaludku pokaždé, když musím vkročit do pavilonu onkologie.
Pět let psychického i fyzického vyčerpání během léčby a chronické únavy po ní.
Přišlo samozřejmě i zjištění, že některé věci prostě nemůžu zvládat tak, jako dřív. Že nemusím všem za každou cenu vyhovět a nechat si všechno líbit.

Nebudu říkat, jak moc mi nemoc otevřela oči a jak jsem za ni ráda, protože mi toho hodně dala. Nejsem za ni ráda a nikdy nebudu. Ale vím, že se za těch pět let navzdory všemu zlému staly i skvělé věci.

Odfiltrovali se z mého okolí negativní lidé a zůstali jen ti nejlepší. Vydala jsem knihu. Šťastně jsem se vdala a měla možnost hodně cestovat. Poznala jsem Bellisky, díky nimž mám hodně hezkých zážitků, a hlavně mou nejmilejší Veronika Zemanová. Sblížila jsem se s @bara.meadow, se kterou vždycky můžeme mluvit o věcech, které ostatní nechápou.

Pět let.

Každý rok si ten jeden z nejhorších dnů v životě připomínám. A i když to zní divně, připomínám si ho ráda a doufám, že si ho ještě hodněkrát připomínat budu.

Je říjen, měsíc boje proti rakovině prsu. Období, kdy se snažíme apelovat na ženy, aby si pravidelně prováděly samovyšetření.

Měsíčně jím sice pár minut ztratíte, ale ještě mnoho let na tomto světě díky němu můžete získat. Provádí se třemi prsty ➡️ http://bit.ly/samovysetreni

A jo, tahle fotka si o tu Avengers mikinu vyloženě říká💗” říká naše Bellisky @Adéla Le Van

#mybellisky
#hlidejsije