stamp-2
Facebook #167511226719867_2090383751099262

🦄 Letošní rok 2020 byl náročný pro celou naší společnost. Pro neziskové a pomáhající organizace byl extrémně náročný a velká řada z nich v následujících měsících bude bojovat o přežití své existence. Pro lidi, kteří prochází onkologickou léčbou se zkomplikovalo tolik oblastí.

My jsme rády, že aspoň online a v určité omezené míře jsme mohly fungovat a věříme v zázraky a také v to, že to společně všichni překonáme a přijdou lepší dny. Těší nás, že jsme i v tak náročný rok zvládly dostát svého poslání a pomáhat našim pacientkám. Je neskutečně důležité vědět, že tady pro vás někdo je a nejste na nic samy.

📚 Podařilo se nám také dokončit knihu Průvodce pacientky, ze které čerpáme pro tento příspěvek ilustraci jednorožce, protože jednorožec má kouzelnou moc a je symbolem síly, kterou teď všichni potřebujeme. Moc doufáme v její slavnostní pokřtění na mezinárodní den proti rakovině 4. února.

Shrnutí toho, jaký byl pro Bellisky rok 2020 si můžete přečíst v prezentaci na našem webu ➡️ https://www.bellisky.cz/wp-content/uploads/2020/11/Bellisky_a_jejich_rok_2020.pdf

✏️Ilustrace z knihy Nejsi na to sama – průvodce rakovinou prsu by kater_illu

🎄Krásné a klidné adventní dny a hlavně zdraví vám všem přejí

#mybellisky