stamp-2
Facebook #167511226719867_2352840501520251

🎀Tak jako každý říjen, i ten letošní se mnohé události barví do růžova a směřují k jedinému cíli – šířit povědomí o rakovině prsu v rámci Růžového října neboli #Pinktober. Dlouholetým podporovatelem této osvěty je kosmetická značka Avon, s níž projekt Bellis dlouhodobě spolupracuje. Další krásnou spoluprací, jíž si velmi vážíme, je letošní kampaň, v které vedle zpěvaček Debbi, Dary Rollins nebo Tonyi Graves září i čtyři naše Bellisky. Dvě z Bellisek najdete rovněž v novém videoklipu zpěvačky Niny Schwarz, která pro Avon nazpívala nový singl oslavující ženství a ženskou sílu.

Že je žena krásná v každém období a to i s holou hlavou nebo bez prsou, dokazují Bellisky téměř 10 let. Právě Avon s nimi tuto vizi sdílí a dlouhodobě podporuje pacientky s karcinomem prsu. Šíření povědomí o této nemoci je stále velmi důležité, především informace o možnosti onemocnění i ve velmi mladém věku. Také proto se Avon opět zapojil do říjnové celosvětové podpory žen s tímto onemocněním. Máme velkou radost, že tvářemi letošní kampaně jsou vedle známých českých osobností také Bellisky. Ženy, které si prošly léčbou karcinomu prsu a září nyní víc než kdy jindy. Fotografie vznikly pod taktovkou fotografky Anny Kovačič, stylingu si ujala Ivana Pražáková.

Cílem projektu AVON Pochod #ZaZdravaPrsa je vybrat 7 milionů na podporu žen s tímto onemocněním do konce roku, např. prodejem #avonsymbols nebo srdíčkových pyžam.

Celý článek včetně fotogalerie k této spolupráci si můžete prohlédnout na našem webu ➡ https://www.bellisky.cz/projekty-a-akce/bellisky-tvari-avon-kampane-v-ramci-ruzoveho-rijna-2021/

#mybellisky