stamp-2
Facebook #167511226719867_2357928867678081

🍂🍁Dnešní větrný podzimní den je ideální na to si udělat pohodičku, zachumlat se do deky s teplým čajem, svíčkou a knížkou.

🎀 Vstoupila Ti do života diagnóza karcinom prsu?
🎀 Procházíš léčbou nebo jsi v remisi tohoto ocemocnění, ale v hlavě máš stále mnoho otázek a strachů?
🎀 Máš někoho blízkého, kdo se léčí s rakovinou prsu a chceš mu pomoc a porozuměnt?
🎀 Chceš se dozvědět více o prevenci rakoviny prsu?

Právě pro Tebe jsme napsaly knihu Nejsi na to sama – průvodce rakovinou prsu. Pokud ji doma ještě nemáš, napiš si o ni na e-mail ➡ nejsinatosama@gmail.com

Pokud jsi v léčbě rakoviny prsu (chemo, ozařování, operace) máme ji pro Tebe zdarma (pouze za poštovné a balné 50,-Kč), pro ostatní pacientky je za zvýhodněnou cenu 200,-Kč. Kdo by nás chtěl podpořit může si ji od nás zakoupit za 400,-Kč (tím zajistí dvě knihy pro ženy, které ji potřebují bezplatně).

Nejsi na to sama – průvodce rakovinou prsu je unikátní knihou pro všechny ženy, které postihlo toto vážné onemocnění, a také jejich blízké. Publikace vznikla ve spolupráci s předními českými lékaři a provází ženu onemocněním od podezření na nádor až po návrat do běžného života po úspěšné léčbě. Dotýká se i témat, jako je těhotenství po nemoci, intimita po mastektomii nebo metastatická fáze rakoviny. Ženy z projektu Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu – sdílejí na stránkách knihy rady, jak se s nemocí vyrovnat, jak o ní mluvit se svým okolím a jak se vypořádat s duševními či finančními nástrahami nemoci. Často s vtipem otevřeně hovoří o tématu, jemuž se zdravá část veřejnosti mnohdy vyhýbá.

#mybellisky