stamp-2

Fotogalerie z Charitativní módní přehlídky v Ostravě

Fotogalerie z Charitativní módní přehlídky v Ostravě

📸 FOTOGALERIE I Je to již více než týden a v nás stále rezonuje nádherná atmosféra z módní přehlídky, kterou pro naše Bellisky uspořádaly WITCH models v Ostravě👗

Celý večer se nesl v krásné atmosféře v kulturním domě Poklad v ostravské části Poruba.

🎤 Večerem provedla úžasná moderátorka Natálie Janyšková. Za choreografii, a také organizaci modelek v zákulisí děkujeme Aničce Balcárkové. Kromě modelek na podiu vystoupila také zpěvačka Lenka Martinková. Večer vyvrcholil sborovým zpěvem Bellisek písně od Niny Schwarz “Síla v nás”.

🩷 Moc děkujeme naší koordinátorce pro Moravskoslezský kraj Kateřina Uličková a Bellisce Monice Petrové – hlavní organizátorce akce.

Charitativní přehlídka se nesla v duchu naplnění motta Witch models “Každá žena, všech tvarů a v každém věku může být krásná”. Na přehlídce se představilo devět modelek Witch models a devět Bellisek, protože každá žena po onkologické léčbě je stále krásnou ženou. Krásna netkví v dokonalosti, ale v oné neuvěřitelné vnitřní síle a energii, které každá žena, které bojovala o svůj život, vyzařuje🦸‍♀️

👗Butiky, které prezentovaly své oděvy byly povětšinou lokální z Ostravy, či okolí – Olli-móda, Marthadance.cz, Marimoda, Glamour Ostrava a Oparty design.

👗Na závěr všechny dámy vystoupily v nádherných večerních róbách svatebního salonu Ella rosa.

💄Všechny modelky líčila paní Radka Křížová se svými kolegyněmi z Mary Kay.

💇‍♀️Účesy vytvořila paní Radmila Kodešová, majitelka svatebního salonu Ella rosa.

🕶O doplňky brýlí se postarala optika Graffy

🙏Velké poděkování patří téměř dvou set hostů, všem partnerům a hlavně modelkám – dámy byly jste překrásné🫶

Těšíme se na další krásné spolupráce a na aktivity, které z výtěžku od WITCH models ve výši 15 000,- Kč, v Ostravě pro naše Bellisky uspořádáme.

#mybellisky

 

29. května 2024