stamp-2

#HlidejSiJe

#HlidejSiJe
‼️Rakovina prsu si nevybírá KDY, nevybírá si KDO, nevybírá si Tvůj VĚK!
Přijde, když to vůbec nečekáš, když se Ti to nejmíň hodí…protože tohle se nehodí NIKDY!
Není výjimkou diagnóza v těhotenství, při kojení, při studium VŠ, při přípravách na svatbu, když potkáš toho skutečně pravého nebo když nastoupíš do své vysněné práce…fakt to minimum, co pro sebe můžeš udělat je, věnovat si každý měsíc 5 minut času na to, abys na ni případně přišla včas a zachránila si tím prso/prsa, ale hlavně ŽIVOT!
Při včasné diagnóze se téměř jistě uzdravíš a budeš mít minimálně sníženou kvalitu Tvého života. Za to těch 5 minut měsíčně skutečně stojí!
🎀Samovyšetření (.)(.) dokáže zachránit nejen Tvoje prsa, ale hlavně Tvůj život🔛
1️⃣ Jak na samovyšetření najdeš zde: http://bit.ly/samovysetreni
2️⃣ Proveď si samovyšetření (.)(.)
3️⃣ Udělej si fotku se symbolem samovyšetření 📸 3 PRS(t)y 💅
4️⃣ Přidej #HlidejSiJe
5️⃣ Sdílej s přáteli na svých sociálních sítích a zachraň tak svoje (.)(.), ale i prsa všech Tvých kamarádek, maminek, sester, kolegyň… a za měsíc nezapomeň znovu, klíč a podstata je v pravidelnosti!
Myslíš tím nejen na své zdraví, ale také vyjádříš podporu a sounáležitost všem, kteří se s touto nemocí potýkají.
Za krásnou fotku podporující naší kampaň #HlideSiJe děkujeme Bellisce Editě, kterou můžete sledovat na jejím blogu Prsa v háji, fotografie vznikla v rámci spolupráce s projektem Tělo s příběhem a Topicrem a vyfotila ji skvělá Michaela Otrubová fotografka
Pokud nakoupíte v říjnu vybrané výrobky Topicream podpoříte tím ve výši 50,-Kč naše aktivity, tak jukněte na jejich e-shop: www.topicrem.cz
Děkujeme 🙏