stamp-2

Inspirativní Belliska Péťa Novotná dokončila cyklistický závod na 800 km

Inspirativní Belliska Péťa Novotná dokončila cyklistický závod na 800 km

🚵‍♀️🦸‍♀️Rády bychom vám dnes představily jednu neuvěřitelnou ženu Bellisku, která je pro nás obrovskou inspirací. Nejen díky své pevné vůli, odhodlání, tomu jak skvělá je máma, ale hlavně díky svému přístupu k životu a k tomu s jakou energií se potýká se všemi překážkami.

Péťa Novotná je maminka samoživitelka třech dětí (chlapec 12 let a dvojčátka kluk a holčička 7 let). S rakovinou prsu se s malými přestávkami léčí již od roku 2012, rakovina se jí vrátila po čtvrté a to v podobě kožních metastáz. Tahle obdivuhodná a inspirativní žena, které ze rtů nemizí její krásný úsměv, se proti nepřízni osudu staví po svém. Náročnou životní cestu ji pomáhá zvládat sport. Pravidelně se účasti našeho projektu Zpět do kondice, účastní se běžeckých závodů. Před několika dny dokončila cyklistický závod na vzdálenost 800 km!

Péťa se zúčastnila závodu s názvem 1000 mil Adventure 2023, závod bez podpory, vlastní silou, napříč Česko- Slovenskem.

“Moje cesta za snem trvala přesně 8 dní, 8 hodin a 43 minut, se startem 2. čerence v 15 hod. v Hranicích u Aše a skončila 10.července ve 23:43 na CP 2 v Jevišovce. Ujela jsem půlku, celkem 800 km. Za těch pár dnů jsem poznala mnoho úžasných lidí, podívala se na krásná místa, poprvé v životě spala pod širákem ve spacáku. Zažila mnoho radosti, ale i bolesti a nabyla ještě větší pocit pokory. Bylo to sakra hodně těžké a posledních 10 km, kdy jsem prorazila gumu o akátový trn v totálním bahnu….s brekem jsem to dotlačila, poštípaná od komárů, po více než 2 hodinách do kopce. Emoce jsou nám přirozené, jako změny počasí. I tenhe závod byl jedná velká emoce. Bylo to jedno velké dobrodružství, na které nikdy v životě nezapomenu! Nabyla jsem znovu sebedůvěru a překonala sama sebe! Neposunulo mne to pouze o 800 km, ale o hodně dál. Síla okamžiku je obrovská, proto žijí TEĎ a NYNÍ! Jsem vděčná za to, že jsem tohle šílenství mohla absolvovat a že mi ten nahoře poslal do cesty pár úžasných lidí, bez nich bych to nikdy nedala. Věřte, že moment, kdy jste připravení vzdát se je často ten moment, kdy se začnou dít zázraky. Proto se nikdy, nikdy NEVZDÁVEJTE!”

Péťo, obrovský obdiv před Tvou vnitřní sílou a moc děkujeme za sdílení a slova plná inspirace💖

#mybellisky