stamp-2

Instagram #2319613215616279066_5575981264

Instagram #2319613215616279066_5575981264

⚛️Stále jsou pro mnoho žen velké tabu jizvy, které zanechá rakovina prsu, stydí se za ně, skrývají je, nepřijmou své tělo. Mnoho žen se bojí, že ztratí svou ženskost, neví, jak mohou takové jizvy vypadat a co čekat. Existují také názory nezasvěcené veřejnosti, že mohou tyto ženy být rády, že jim na pojišťovnu udělají nová prsa… 🌸Jizvy po léčbě zůstanou, někdy menší, někdy větší, vždy záleží na stavu kůže, léčbě, individuálním hojení. 🌸Žena po léčbě rakoviny prsu je stále nádhernou ženou, za své jizvy se nemusí stydět, jsou důkazem její vnitřní síly a tím, čím si musela projít. 🌸I s jizvami a novými prsy lze žít naprosto plnohodnotný život. 🌸Pro více fotografií si můžete prohlédnout obrázky, které jsme nafotily s Helčou pro Charitativní kalendáře Bellissime 2015 ➡️ http://www.bellisky.cz/projekty-a-akce/bellissime-2015-2/ “Na fotografiích @helisz.cz jsou zachyceny pacientky-Bellisky, které prodělaly onkologickou léčbu spojenou s onemocněním karcinomu prsu.

Těmito fotografiemi bychom rády ukázaly ryzí ženskou krásu, která i přes jizvy na těle neubírá pacientkám na ženskosti ale i po léčbě karcinomu prsu, jsou pacientky především krásné ženy, které se nemají za co stydět a nemusí nic skrývat.

Fotografie zároveň ukazují nezkreslenou realitu, protože onemocnění zanechává na ženském těle jizvy a další trvalé následky léčby.” Těmito fotografiemi bychom chtěly dát šanci a naději všem ženám, které potká stejná diagnóza, že náročnou léčbou život nekončí. Rády bychom předaly povědomí toho, že rakovina prsu se týká žen v každém věku a prevencí samovyšetřením prsu si dokáží zachránit nejen svá prsa, ale hlavně svůj život.” 📸Nové fotografie máme připravené pro naši knihu “Nejsi na to sama – průvodce rakovinou prsu”. 📔 Na podzim vám všechny tyto fotografie představíme.
#mybellisky #hlidejsije #helisz #bellis #nejsinatosama #silacky #zanormalniholky #breastcancer #jizvy #realita #nadeje