stamp-2

Nádherná Ivana na fotografii Martina Řezáče v rámci foto-workshopu našeho projektu Pěstuj se jako vzácnou květinu

Nádherná Ivana na fotografii Martina Řezáče v rámci foto-workshopu našeho projektu Pěstuj se jako vzácnou květinu

🎀Na začátku se to zdá možná absolutně nereálné, ale některé ženy s rakovinou prsu dokáží nalézt na tom všem špatném něco dobrého, co jim po léčbě dokáže změnit život k lepšímu. Nikdo by si tuto diagnózu nevybral dobrovolně, ale často nás to může dovézt k tomu, abychom přehodnotili náš dosavadní život a našli sílu pro změnu. Dnes bychom s vámi rády sdíleli příběh krásné Bellisky Ivanky, které se to podařilo.

“Dnes je to přesně rok, kdy jsem si vyslechla diagnózu. Překvapivě mě to nepřekvapilo. Nechci říct, že jsem si to na sebe seslala sama, ale byla jsem zacyklena v neštěstí, ze kterého jsem nevěděla, jak ven.

Nemoc mi vzala jedno prso. Ale i bez něj se dá žít, tančit nebo jezdit k moři a běhat v plavkách 🙂 Zároveň mi nemoc dala novou šanci. V mém případě to byl spíše jen vztyčený ukazováček, abych se zamyslela nad tím, jaký život žiju. Abych zpomalila, nadechla se, začala žít více přítomností a v radosti. Neříkám, že se mi to daří stoprocentně, ale pracuju na tom, méně vše řeším a dělám si více času jen pro sebe.”

📸Nádherná Ivana na fotografii Martina Řezáče v rámci foto-workshopu našeho projektu Pěstuj se jako vzácnou květinu

#mybellisky