stamp-2

Poslechněte si nový díl podcastu PŘÍBĚH maminky čtyř dětí Evy Cilínkové o diagnóze rakoviny prsu v těhotenství

Poslechněte si nový díl podcastu PŘÍBĚH maminky čtyř dětí Evy Cilínkové o diagnóze rakoviny prsu v těhotenství

🎙NOVÝ DÍL PODCASTU I Poslechněte si 22. díl podcastu BELLIS PINK TALKS rozhovory nejen o rakovině prsu 🎀V tomto dílu s vámi sdílí svůj velmi silný příběh o diagnóze rakoviny prsu v těhotenství Eva Cilínková 🩷

🤰🏻„Bylo mi 32 let. Na bouličku jsem přišla velkou náhodou. Už od 25 let jsem chodila pravidelně na preventivní sono prsou. Během čtvrtého těhotenství jsem vyšetření podstoupila ve 4. měsíci a vše bylo v pořádku. V 7. měsíci těhotenství jsem byla na masáži u kamarádky kosmetičky, ta mi při masáži zajela do dekoltu a říká mi: ‚Evi, tady máš takovou bouličku.‘ Měla jsem tři zkušenosti s těhotenstvím, že se prsy různě mění, ale tohle mi bylo divné, protože to bylo jako kulička hrášku.“

🎧Ve dvacáté druhé epizodě si můžete poslechnout rozhovor Nikol Pazderové s úžasnou a silnou ženou Evičkou Cilínkovou. Eva ve velmi silném osobním povídání vypráví svou zkušenost s onemocněním rakoviny prsu v době, kdy byla v sedmém měsíci těhotenství se svým čtvrtým dítětem. Jak probíhala léčba v těhotenství? Jak náročná byla cesta k uzdravení pro maminku s novorozeným miminkem a třemi malými dětmi?

Kde nový díl najdeš?↩️

🎥YouTube

https://youtu.be/cpJwWo6Gg0o

🎧Spotify & Apple Podcast

Evičko, moc děkujeme za tvou otevřenost a sdílení Tvého osobního příběhu, moc si toho vážíme. Přejeme zdraví Tobě a Tvým dětem a hlavně ať jsi v životě šťastná.

ℹ️Podcast, který je určen všem, kterých se dotýká téma rakoviny prsu – pacientkám, pacientům, jejich rodinám a blízkým, zdravotníkům, studentům, prostě všem, kdo se chce o problematice rakoviny prsu dozvědět více informací a nebýt na toto téma sám.

Za bezplatné poskytnutí prostor pro natáčení tohoto dílu moc děkujeme Crush Models & Monika Krejčová🩷

#mybellisky

27. dubna 2025