stamp-2

Představujeme vám listopadový příběh z našeho Charitativního kalendáře Bellissime 2023

Představujeme vám listopadový příběh z našeho Charitativního kalendáře Bellissime 2023

📅LISTOPAD I Rády bychom vám představily listopadový příběh v našem Charitativním kalendáři Bellissime 2023, který patří naší krásné a skvělé Monika Zemanová🌸

⚛️Naše Belliska Monika je neskutečně talentovaná žena. Nejen, že se věnovala bojovým sportům a to velmi úspěšně, ale umí vyrábět nádherné šperky, péct úžasné a hlavně krásné dorty, dělá krásná tetování, pracuje s kůží, vyrábí svíčky, háčkuje a jestli jste si od nás koupily náramek se stužkou na provázku, tak ty všechny pro nás vyrobila Monča🫶

“Jsem vděčná za všechny lékaře i sestřičky, kteří se rozhodli pro práci v tomto nelehkém oboru.”

“S bojovými sporty jsem začala někdy na konci roku 2015. Asi si právě říkáte, že je to úplně jiný příběh, ale myslím, že brzy pochopíte, že bez toho by nebyl úplný.”

“A skutečně přišel ten největší zápas, který jsem prostě musela vyhrát. Invazivní a velmi agresivní duktální karcinom. Rozhodla jsem se v rámci přežití pro ablaci celého prsu na levé straně. Musím podotknout, že partner mě strašně podporoval, ať už se rozhodnu jakkoliv, a to mi celé rozhodnutí usnadnilo. Díky ablaci jsem se navíc vyhnula alespoň ozařování. Ostříhala jsem vlasy dlouhé po lopatky a dala je na paruky onko pacientům. Chtěla jsem nad tím mít nějakou kontrolu. Přes všechny problémy jsem chemo zvládla a nyní se raduji z každých výsledků, protože se mi markery dostaly na 0,0.”

Celý příběh Monči čtěte na našem webu↩️

https://www.bellisky.cz/pribehy/monika-zemanova/

Moc děkujeme za sdílení, Mony, jsi úžasná! Přejeme Ti už jen šťastný život a hlavně zdraví🤍 Děkujeme, že jsi součástí týmu Bellisek.

📸krásné foto od naší nejšikovnější Helena Szmigielová – fotografie

#mybellisky