stamp-2

Bellisky tváří Avon kampaně v rámci Růžového října 2021

Bellisky tváří Avon kampaně v rámci Růžového října 2021

Tak jako každý říjen, i ten letošní se mnohé události barví do růžova a směřují k jedinému cíli – šířit povědomí o rakovině prsu v rámci Růžového října neboli #Pinktober. Dlouholetým podporovatelem této osvěty je kosmetická značka Avon, s níž projekt Bellis dlouhodobě spolupracuje. Další krásnou spoluprací, jíž si velmi vážíme, je letošní kampaň, v které vedle zpěvaček Debbi, Dary Rollins nebo Tonyi Graves září i čtyři naše Bellisky. Dvě z Bellisek najdete rovněž v novém videoklipu zpěvačky Niny Schwarz, která pro Avon nazpívala nový singl oslavující ženství a ženskou sílu.

 

Že je žena krásná v každém období a to i s holou hlavou nebo bez prsou, dokazují Bellisky téměř 10 let. Právě Avon s nimi tuto vizi sdílí a dlouhodobě podporuje pacientky s karcinomem prsu. Šíření povědomí o této nemoci je stále velmi důležité, především informace o možnosti onemocnění i ve velmi mladém věku. Také proto se Avon opět zapojil do říjnové celosvětové podpory žen s tímto onemocněním. Máme velkou radost, že tvářemi letošní kampaně jsou vedle známých českých osobností také Bellisky. Ženy, které si prošly léčbou karcinomu prsu a září nyní víc než kdy jindy. Fotografie vznikly pod taktovkou fotografky Anny Kovačič, stylingu si ujala Ivana Pražáková.

 

V říjnu také budete moci spatřit a hlavně si poslechnout píseň zpěvačky Niny Schwarz s názvem Síla v nás. Ta oslavuje ženskou sílu, která je nevyčerpatelná, i když si někdy myslíme opak. Píseň je poctou nejen pacientkám, ale všem hrdinkám každodenního života. Videoklip najdete zde.

 

Cílem projektu Avon #ZaZdravaPrsa je vybrat 7 milionů na podporu žen s tímto onemocněním do konce roku, např. prodejem #avonsymbols nebo srdíčkových pyžam. Chcete-li podpořit pacientky i jinak, můžete se stejně jako Bellisky zúčastnit některé z mnoha akcí probíhajících v tomto měsíci, o nichž pravidelně informujeme na našem Facebooku a Instagramu. Empatie a sounáležitost představují významnou duševní pomoc pacientkám v nelehké životní situaci.

 

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii. Děkujeme za příjemný den plný smíchu, péče a focení.

Novinky projektu

Pracovní schůzka koordinátorek v Brně <3
Přečíst
Workshop prevence rakoviny prsu v Centru pro rodinu Kamínek v Chocni
Přečíst
Fotogalerie z Charitativní módní přehlídky v Ostravě
Přečíst
Workshop na rozproudění lymfy LYMFA FLOW
Přečíst
Bellisky na Night run běhu v Brně
Přečíst