stamp-2

Bellisky tváří Avon kampaně v rámci Růžového října 2021

Bellisky tváří Avon kampaně v rámci Růžového října 2021

Tak jako každý říjen, i ten letošní se mnohé události barví do růžova a směřují k jedinému cíli – šířit povědomí o rakovině prsu v rámci Růžového října neboli #Pinktober. Dlouholetým podporovatelem této osvěty je kosmetická značka Avon, s níž projekt Bellis dlouhodobě spolupracuje. Další krásnou spoluprací, jíž si velmi vážíme, je letošní kampaň, v které vedle zpěvaček Debbi, Dary Rollins nebo Tonyi Graves září i čtyři naše Bellisky. Dvě z Bellisek najdete rovněž v novém videoklipu zpěvačky Niny Schwarz, která pro Avon nazpívala nový singl oslavující ženství a ženskou sílu.

 

Že je žena krásná v každém období a to i s holou hlavou nebo bez prsou, dokazují Bellisky téměř 10 let. Právě Avon s nimi tuto vizi sdílí a dlouhodobě podporuje pacientky s karcinomem prsu. Šíření povědomí o této nemoci je stále velmi důležité, především informace o možnosti onemocnění i ve velmi mladém věku. Také proto se Avon opět zapojil do říjnové celosvětové podpory žen s tímto onemocněním. Máme velkou radost, že tvářemi letošní kampaně jsou vedle známých českých osobností také Bellisky. Ženy, které si prošly léčbou karcinomu prsu a září nyní víc než kdy jindy. Fotografie vznikly pod taktovkou fotografky Anny Kovačič, stylingu si ujala Ivana Pražáková.

 

V říjnu také budete moci spatřit a hlavně si poslechnout píseň zpěvačky Niny Schwarz s názvem Síla v nás. Ta oslavuje ženskou sílu, která je nevyčerpatelná, i když si někdy myslíme opak. Píseň je poctou nejen pacientkám, ale všem hrdinkám každodenního života. Videoklip najdete zde.

 

Cílem projektu Avon #ZaZdravaPrsa je vybrat 7 milionů na podporu žen s tímto onemocněním do konce roku, např. prodejem #avonsymbols nebo srdíčkových pyžam. Chcete-li podpořit pacientky i jinak, můžete se stejně jako Bellisky zúčastnit některé z mnoha akcí probíhajících v tomto měsíci, o nichž pravidelně informujeme na našem Facebooku a Instagramu. Empatie a sounáležitost představují významnou duševní pomoc pacientkám v nelehké životní situaci.

 

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii. Děkujeme za příjemný den plný smíchu, péče a focení.

Novinky projektu

Pozvánka na první akci v rámci #PinkOctober – R.A.R.E. 2022 – Ride ad Roses
Přečíst
Pozvánka na charitativní bazárek pro Bellisky
Přečíst
Bellisky na Avon pochodu 2022
Přečíst
Bellisky 10 let spolu v číslech
Přečíst
Avon pochod již tuto sobotu!
Přečíst