stamp-2

Edukace samovyšetření (.)(.) a náš nový stan

Edukace samovyšetření (.)(.) a náš nový stan

Edukační přednášky a šíření povědomí o správné prevenci v podobě samovyšetření prsu je jedním z hlavních cílů našeho poslání. Účastníme se mnoha sportovních, kulturních či společenských akcí, na nichž učíme veřejnost, jak si samovyšetření efektivně provádět a na co se zaměřit při odhalení možného onemocnění. Spousta akcí se koná během jarního a letního období, takže probíhá ve venkovních prostorách. Z tohoto důvodu jsme již delší dobu přemýšlely nad pořízením přístřešku nebo stanu právě pro tyto edukační aktivity. Abychom měly své vlastní zázemí, které by působilo reprezentativně, bylo nám v něm dobře, a hlavně by nás ochránilo před nepříznivým počasím.

 

Shodou okolností nás během letošního léta oslovila společnost Expodum, jež nám nabídla darování krásného a kvalitního stánku z jejich rozmanité nabídky, který by splnil naše představy. S nadšením a vděčností jsme nabídku přijaly a vybraly si tohoto krasavce. Už se těšíme, až ho necháme potisknout logem Bellis, a vyrazíme s ním na první akci.

Ze srdce děkujeme.

#MYBELLISKY

Novinky projektu

Trvalé následky léčby rakoviny prsu
Přečíst
Pozvánka na vánoční jarmark – 5. prosince
Přečíst
Terapeutická skupina pro pacientky s rakovinou prsu
Přečíst
Giving Tuesday – podpořte name aktivity <3
Přečíst
V sobotu 25. listopadu proběhla krásná růžová akce na podporu prevence rakoviny prsu v Cucina v Poděbradech s názvem “Okamžiky radosti”
Přečíst