stamp-2

PINK@WORK aneb přijď v růžové do práce – 20. října 2023

PINK@WORK aneb přijď v růžové do práce – 20. října 2023

🎀👩‍💻PINK@WORK aneb přijď v růžové do práce.

 

Milí přátelé,

 

s blížícím se začátkem října, který je celosvětově věnován tématu rakoviny prsu bychom Vás rády pozvaly k zapojení se do akce Pink@Work, která bude mít letos v České republice premiéru.

 

Stačí jen, abyste v pátek 20. října 2023 přišli spolu se svými kolegy, zaměstnanci či spolužáky do práce v růžové, vyfotografovali se a fotografie sdíleli na svých sociálních sítích s hastagem #pinkatwork. Můžete tak společně se svými kolegy, zaměstnanci nebo spolužáky přispět ke zvýšení povědomí o rakovině prsu a podpořit tak ženy a muže, kteří s tímto onemocněním žijí.

 

V České republice přibližně 90 000 tisíc žen a mužů prošlo nebo prochází onkologickým onemocněním prsu. Každý rok je diagnostikováno přes 7 000 nových pacientů, z toho přibližně 40 mužů.

 

Pro svůj boj s nemocí potřebují kromě zdravotní péče i pochopení svého okolí. Prosíme, ukažte jim, že Vám nejsou lhostejní. Jsme přesvědčené, že jim svým zapojením do kampaně rozzáříte úsměv na tváří a Váš akt podpory jim udělá den o hodně růžovější.

 

A když k fotce v růžové přidáte symbol samovyšetření (3 PRSty) 💅 a hashtag #HlidejSiJe podpoříte obě naše říjnové kampaně najednou 🙂 Zároveň můžete své kolegy a kamarády informovat o prevenci rakoviny prsu.

 

Přidejte se k události na Facebooku: https://www.facebook.com/events/818652783326365

 

#mybellisky

Novinky projektu

Pár dalších obrázků z natáčení
Přečíst
Natáčení nového spotu jak na samovyšetření prsu (.)(.)
Přečíst
Workshopy samovyšetření prsu v Jihomoravském kraji pod vedením zkušené edukátorky Silvie Kadlecové
Přečíst
Nejde jen o prsa workshop samovyšetření prsu na Gymnáziu Postupnická v Praze 4
Přečíst
Běžíme za zdravá prsa – pozvánka na závody v českých městech ze série Night run
Přečíst