stamp-2

Přijďte na motorkářskou jízdu Prahou podpořit Bellisky

Přijďte na motorkářskou jízdu Prahou podpořit Bellisky

 

O tom, že život někdy může být opravdu jízda, by ženy s rakovinou prsu mohly vyprávět. Každá cesta nás ale posouvá vpřed a některé vyjížďky jsou více než příjemné. Jednou z nich bude jistě i spanilá jízda Prahou v rámci akce R.A.R.E. (Rise and Roses Event), která se koná 3. října od 10 do 16 hod. v areálu pivovaru Staropramen na pražském Smíchově. Zváni jsou nejen milovníci a majitelé motorek, kteří se poté mohou projet centrem města, ale také všichni, kteří chtějí podpořit projekt Aliance žen s rakovinou prsu Bellis. Výtěžek z této akce s bohatým programem jde právě na podporu Bellisek. Stylově tak zahájíme letošní Růžový říjen, který je celosvětově zasvěcen podpoře žen s karcinomem prsu.

 

 

Společnost Vintage Garage Motors, a. s., výhradní distributor motocyklů Royal Enfield pro Českou republiku, se rozhodla podpořit zdraví žen s rakovinou prsu v rámci Růžového října (Pink October) a pomoci jim “zpátky do sedla”, jak zní motto celé akce.

 

Event bude zaměřen na ženy, ale na své si přijdou i muži. Těšit se můžete nejen na bohatý hudební program v areálu smíchovského pivovaru, ale také líčení, kosmetiku, dobré jídlo a pití. Návštěvníci se mohou kochat pohledem na vystavené motocykly značky Royal Enfield. Ženy by se jistě měly zastavit na stánku Bellis, kde vyškolené současné a bývalé pacientky budou edukovat samovyšetření prsu jako prakticky jedinou možnost, jak odhalit nádorové onemocnění u mladých žen včas. Pro nejmenší bude připravena dětská zóna Mattel. Krásné ceny můžete vyhrát v rámci tomboly. Koupí lístků do soutěže podpoříte projekt Bellis a výtěžek na něj jde i z na místě zakoupeného občerstvení a fotografií z připraveného fotokoutku.

 

Ti, kteří se na svém motocyklu chtějí projet Prahou v rámci této krásné události, se mohou zaregistrovat na spanilou jízdu zde. Cesta bude za asistence Policie České republiky.

 

Ať už dorazíte se svým motocyklem nebo přáteli či rodinou, jste na tomto eventu všichni srdečně zváni. Těšíme se na setkání. Vaše Bellisky.

Novinky projektu

Pracovní schůzka koordinátorek v Brně <3
Přečíst
Workshop prevence rakoviny prsu v Centru pro rodinu Kamínek v Chocni
Přečíst
Fotogalerie z Charitativní módní přehlídky v Ostravě
Přečíst
Workshop na rozproudění lymfy LYMFA FLOW
Přečíst
Bellisky na Night run běhu v Brně
Přečíst