stamp-2

Spanilá motojízda Bellisek s Royal Enfield ČR

Spanilá motojízda Bellisek s Royal Enfield ČR

 

V neděli 3. října zažily Bellisky opravdovou jízdu a to díky společnosti Royal Enfield Česká republika, která je distributorem silných strojů – nablýskaných motorek stejnojmenné značky. V areálu smíchovského pivovaru Staropramen probíhala krásná akce na podporu žen s rakovinou prsu. Veškeré občerstvení i předměty zakoupené na akci R.A.R.E. (Ride and Roses Event) pak podpořily Bellis, projekt Aliance žen s rakovinou prsu, krásnou částkou 54 161 Kč, za což moc děkujeme. Drsní motorkáři i neohrožené motorkářky se pak v odpoledních hodinách projeli centrem Prahy za asistence Policie ČR, ale také za účasti Bellisek, z nichž si některé poprvé vyzkoušely, jaké to je pozorovat svět ze sedla motorky.

 

 

Šíření povědomí o karcinomu prsu u mladých žen, detabuizování tématu a hlavně edukace samovyšetření, které může zachránit život mnohých, jsou pro nás velmi důležité. O to víc si vážíme toho, když nás v tomto poslání někdo podpoří a ještě se stejně nadchne pro dobrou věc. Právě to se stalo u společnosti Royal Enfield ČR pořádající jedinečný motorkářský den zaměřený na ženy. Nenechte se zmást motorkami, nechybělo líčení, edukace samovyšetření, dobré jídlo a pití, hudba a hlavně skvělá atmosféra. Počasí jako na objednávku jsme ocenili po celý den, ale především při jízdě Prahou. Zážitek projet se poprvé na motorce byl pro mnohé Bellisky opravdu uchvacující. Děkujeme všem, kteří nás během jízdy střežili jako vzácné růže, všem, kteří dorazili do areálu pivovaru nás podpořit a společnosti Royal Enfield ČR za možnost být u toho. Moc si této pomoci vážíme a díky vybraným financím můžeme šířit povědomí o karcinomu prsu o kus intenzivněji.

 

Na fotografie z eventu i spanilé jízdy od Honzy Altnera se můžete podívat v naší galerii.

 

 

 

Novinky projektu

Pozvánka na vánoční jarmark – 5. prosince
Přečíst
Terapeutická skupina pro pacientky s rakovinou prsu
Přečíst
Giving Tuesday – podpořte name aktivity <3
Přečíst
V sobotu 25. listopadu proběhla krásná růžová akce na podporu prevence rakoviny prsu v Cucina v Poděbradech s názvem “Okamžiky radosti”
Přečíst
Vaše jizvy vypráví váš příběh, nestyďte se za ně, dělají vás krásnější a jedinečné <3
Přečíst