Rehabilitační cvičení v ostravském Bellis Centru
OSTRAVA I Včerejší odpoledne a podvečer patřily v ostravském Bellis Centru jemnému rehabilitačnímu cvičení pod vedením milé poslynkyně a fyzioterapeutky Michaela Šebelová – moc děkujeme za příjemnou lekci a společné posezení a hlavně za dlouhodobou podporu Bellis![]()
20.května 2026