stamp-2

Srpnový příběh v Charitativním kalendáři Bellissime 2023 patří Veronice a Alence

Srpnový příběh v Charitativním kalendáři Bellissime 2023 patří Veronice a Alence

📅SRPEN| Rády bychom vám představily příběh naší krásné a statečné Verunky a její úžasné dcery Alenky🌸 Příběh Verunky může být velikou inspirací pro mnoho mladých žen, které bezdětné a bez partnera onemocní rakovinou prsu. Všechno se může obrátit ve štěstí a krásný život.

“Dnes je to sedm let od poslední chemoterapie. Mám za sebou několik reoperací prsu, kdy moje tělo nechtělo přijmout cizí těleso a dlouho dobu trvalo než se všechno dalo do pořádku a moje jizvy se zahojily. Co už se asi nikdy nezahojí je moje jizva na duši po ztrátě vlasů. Ty po tolika letech stále nemám. I přes všechny možné pokusy o léčbu, terapie, akupunkturu, medikace, šampóny a v neposlední řadě těhotenství. Které bylo jednou z nadějí, že se hormony v těle probudí a začnou opět fungovat. Ale ani to se nepovedlo.

Ale co se povedlo úplně nejvíc, je moje dnes dvou a půl letá dcera Alenka, která mi ukazuje jak jí se maminka nejvíc líbí a že k tomu žádné vlasy nepotřebuju.

A aby toho nebylo málo, tak v říjnu čekáme do rodiny druhý přírůstek, kdy se nám vyrovnají síly a tatínek bude mít posilu. Bude to Jaroušek po tatínkovi a tímto bych chtěla svému úžasnému partnerovi za všechno poděkovat, protože díky němu dneska vím, co je opravdové štěstí a je úplně jedno jestli s jizvami nebo bez, jestli s parukou a nebo bez.”

Celý příběh Verči si můžete přečíst na našem webu➡️ https://www.bellisky.cz/pribehy/veronika/

Moc děkujeme za sdílení, Veru, jsi obdivuhodná! Přejeme Ti už jen šťastný život a hlavně zdraví🤍 Děkujeme, že jsi součástí Bellisek.

#mybellisky

📸krásné foto od naší nejšikovnější Helena Szmigielová – fotografie