stamp-2

Tu nejkrásnější medaili v cíliskvělý pocit z běhu, ale hlavně pomoc a podpora žen s rakovinou prsu, to vše v jednom zážitku.

Tu nejkrásnější medaili v cíliskvělý pocit z běhu, ale hlavně pomoc a podpora žen s rakovinou prsu, to vše v jednom zážitku.
🏃‍♀️Tu nejkrásnější medaili v cíli🦋skvělý pocit z běhu, ale hlavně pomoc a podpora žen s rakovinou prsu, to vše v jednom zážitku.
Přijď sama, s kamarádkou, partnerem prostě s kýmkoliv budeš chtít, si zaběhnout NIGHT RUN běh proti rakovině prsu na 5 km.
🦋 14. května v Brně – již příští sobotu
a pak zase v srpnu, září a říjnu 😊
My se na Tebe budeme těšit v našem edukačním stánku, kde se určitě zastav. Naučíme Tě jak správně pečovat o zdraví svých prsou, můžeme si popovídat o běhání nebo i jen tak🎀
REGISTRUJ se zde ➡️ http://www.night-run.cz
Svou registrací na závod přispěješ částkou 50,- Kč na fungování našeho projektu, který pomáhá a podporuje ženy s rakovinou prsu, pro víc informací navštiv náše web www.bellisky.cz.
A to nejlepší nakonec! Pokud se zúčastníš 5 z 8 závodů na 5 km proti rakovině prsu, tak máš u nás krásný běžecký Bellis dárek v podobě nejkrásnější bežecké čelenky.
Pojď do toho s námi, registruj se, přijď fandit a moc prosíme SDÍLEJ, ať běží co nejvíce lidí. Nejen, že nám to pomůže finančně, ale také všechny ženy s touto diagnózou pocítí velkou podporu.
Moc děkujeme NIGHT RUN