stamp-2

Včasná diagnóza rakoviny prsu (ve stádiu 1) dle nejnovějších statistik v ČR od Ústavu zdravotnických a statistických informací znamená 100% šance na úspěšnou léčbu!

Včasná diagnóza rakoviny prsu (ve stádiu 1) dle nejnovějších statistik v ČR od Ústavu zdravotnických a statistických informací znamená 100% šance na úspěšnou léčbu!

🎀 Včasná diagnóza rakoviny prsu (ve stádiu 1) dle nejnovějších statistik v ČR od Ústavu zdravotnických a statistických informací znamená 100% šance na úspěšnou léčbu! 🎀

MŮŽE SE TÝKAT I TEBE!

7️⃣ 4️⃣0️⃣0️⃣ žen v ČR onemocní rakovinou prsu

1️⃣0️⃣0️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ žen žije v ČR s touto diagnózou

2️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ tolik pacientek bohužel stále na rakovinu prsu umírá. Toto číslo může být mnohem nižší! Při včasné diagnóze je dnes šance na vyléčení opravdu velká.

HLÍDEJ SI JE I Rakovina prsu si nevybírá KDY, nevybírá si KDO, nevybírá si Tvůj VĚK!

Přijde, když to vůbec nečekáš, když se Ti to nejmíň hodí…protože tohle se nehodí NIKDY!

Není výjimkou diagnóza v těhotenství, při kojení, při studium VŠ, při přípravách na svatbu, když potkáš toho skutečně pravého nebo když nastoupíš do své vysněné práce…fakt to minimum, co pro sebe můžeš udělat je, věnovat si každý měsíc 5 minut času na to, abys na ni případně přišla včas a zachránila si tím prso/prsa, ale hlavně ŽIVOT!

Při včasné diagnóze se téměř jistě uzdravíš a budeš mít minimálně sníženou kvalitu Tvého života. Za to těch 5 minut měsíčně skutečně stojí!

🎀Samovyšetření (.)(.) dokáže zachránit nejen Tvoje prsa, ale hlavně Tvůj život🔛

1️⃣ Jak na samovyšetření najdeš zde: http://bit.ly/samovysetreni

2️⃣ Proveď si samovyšetření (.)(.)

3️⃣ Udělej si fotku se symbolem samovyšetření 📸 3 PRS(t)y 💅

4️⃣ Přidej #HlidejSiJe

5️⃣ Sdílej s přáteli na svých sociálních sítích a zachraň tak svoje (.)(.), ale i prsa všech Tvých kamarádek, maminek, sester, kolegyň… a za měsíc nezapomeň znovu, klíč a podstata je v pravidelnosti!

Myslíš tím nejen na své zdraví, ale také vyjádříš podporu a sounáležitost všem, kteří se s touto nemocí potýkají.

Děkujeme za podporu úžasné paní profesorce Petře Tesařové a za vše, co dělá pro své pacientky a hlavně za její skutečně lidský a empatický přístup 💖

#mybellisky

Pozn. Dle nejnovějších dat ÚZIS záchyt rakoviny prsu v 1. stádiu znamená 100% přežití 5 a více let! To je skvělá zpráva! Jen musíme na onemocnění přijít opravdu včas, choďte na preventivní vyšetření ve screeningu (ženy starší 45 let jednou za dva roky na mamogrf – hrazeno ze zdravotního pojištění) a každá ženy od 18 let jednou měsíčně provádějte zmíněné samovyšetření!