stamp-2
Facebook #167511226719867_1577844699019839

🎀 Edukaci samovyšetření prsu většina edukátorek-Bellisek vnímá jako poslání. Kromě teoretické roviny a praktické ukázky techniky samovyšetření (.)(.) přidává každá Belliska svou vlastní zkušenost, svůj příběh a tím získává celá edukace autenticitu a přesah.

🌸 Každý rok zajistíme více než 100 edukací pro veřejnost na sportovních a kulturních akcích, na středních školách, ve firmách a při dalších příležitostech.

💟 Na konci června jsme dostaly pozvání k edukaci řádových sester na farnosti Římskokatolické církve v Dobřanech. Tato důvěra a milá zpětná vazba je pro nás odměnou a energií, kterou do dalších edukací vkládáme.

“Milá Veroniko, všechny sestry byly okouzlené Tvou krásnou a milou osobností. Byla jsi pro nás dnes večer požehnáním! Budeme opravdu moc rády, když si ještě někdy najdeš čas a přijedeš nás navštívit… Děkujeme za vše, co jsi nám dnes večer předala a že můžeme zůstat v kontaktu.”

Děkujeme Belliskám-edukátorkám za jejich nasazení a skvělou práci 🙏 a Veronika Nová za výbornou edukaci řádových sester💟

#mybellisky