stamp-2
Facebook #167511226719867_2030492197088418

🎀 #PINKOCTOBER 🎀

Ze všech stran se na vás valí růžová, kampaně na samovyšetření prsu na sociálních sítích, v obchodech… Možná si říkáte, že už je toho moc? NENÍ! My všechny víme, co dokáže se životem, s tělem, s duší, s rodinou, se sebevědomím, se vztahy… udělat rakovina prsu, proto to pro nás má velký smysl!

Ročně v České republice onemocní téměř 8 000 žen ‼️ Téměř 2 000 žen ročně této nemoci podlehne a téměř každé třetí pacientce se nemoc vrátí v metastatické podobě…. tahle čísla jsou REALITA!

Nebuďte lhostejné ke svému zdraví a ke svému životu. Sahejte si na ně, lakujte si 3 prsty, #hlidejsije to je úplně jedno, hlavně se naučte správnou techniku samovyšetření a provádějte si ho každý měsíc! ➡️ http://bit.ly/samovysetreni

Nejde jen o prsa, ale skutečně o ŽIVOT!

⚠️ Rakovina prsu není jen růžová, ale pořád jsou to chemoterapie, pořád je to operace, kdy často přijdete o prso (x)(.) někdy i o obě (x)(x), pořád jsou tu trvalé následky, pořád jsou tady holky, co se nevyléčí nikdy, pořád je tady doživotní stín strachu, že to přijde znovu, pořád je tady nalomená psychika a jizvy nejen na těle, ale hlavně na té duši.

Narovinu? FUCK CANCER🎀

#mybellisky
#mytimeouttime