stamp-2
Facebook #167511226719867_2030513053752999

Rády bychom vás pozvaly na výstavu a zahájení kampaně projektu #MyTimeOurTime na podporu pacientek a pacientů s metastatickou rakovinou prsu, jejich rodin a blízkých.

12. – 14. 10. Náměstí Míru, Praha 2. od 10:00 do 18:00 hod., v pondělí otevřeno pro veřejnost od 13:00 hod., před tím probíhá tisková konference.

Součástí tohoto projektu jsou také naše Bellisky.

Přijďte podpořit všechny, kterých se metastatická rakovina prsu týká 🦄 NEJSTE NA TO SAMY(I)!

Rakovinou prsu ročně v České republice onemocní téměř osm tisíc žen. Třetině žen se nemoc vrátí v metastatickém stadiu, kdy se rakovina začne šířit a postihuje i další orgány. Nejčastěji bývají zasaženy plíce, játra, kosti a mozek. Podle statistik dnes žije s rakovinou prsu v metastatickém stadiu v Česku zhruba tři a půl tisíce žen.

Přestože se jedná o onemocnění nevyléčitelné, chronické, dochází díky novým možnostem léčby k prodlužování délky života, a na významu tedy nabývá i potřeba věnovat se kvalitě života těch, kdo s metastatickou rakovinou prsu žijí; žen, ale i mužů, neboť i je rakovina prsu postihuje.

Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s. se připravovanou kampaní připojila ke globální kampani společnosti Novartis s názvem My Time Our Time, zaměřené na zkvalitnění života žen s metastatickou rakovinu prsu.

“Dokud je léčba, je i naděje.”

#mybellisky