stamp-2

Milí přátelé,

🥂📚👗konečně je to tady! Můžeme pro vás více než po roce uspořádat společnou akci. U této příležitosti pokřtíme naši knihu Nejsi na to sama – průvodce rakovinou prsu. Tato oslava se uskuteční ve středu 23. 6. 2021 od 18:00 hod. v zahradě prostoru Radlická kulturní sportovna (Za Ženskými domovy 125/5, 150 00 Praha 5-Smíchov). Na místě je možné pohodlně zaparkovat, je to přímo na metru B “Anděl” a je to dobře dostupné, jak tramvají nebo autobusem MHD.

Těšit se můžete na setkání Bellisek a přátel. Na živou hudbu, posezení na zahradě, slavnostní křest, fotokoutek a drobné pohoštění.

Pokud máte zájem dorazit prosíme jen o potvrzení účasti nejpozději do 20. 6. 2021 na e-mail: mybellisky@gmail.com, prosíme o jména všech hostů.

Akce se koná venku v prostorách krásné zahrady, doporučené oblečení je smart casual. Při vstupu dostanete welcome drink a při konzumaci nebude potřeba mít respirátor. U vstupu je potřeba pouze potvrdit, že máte s sebou doklad o negativním antigenním testu (3 dny) nebo mít potvrzení o negativním PCR testu (platnost jeden týden) nebo doklad o očkování (22 dní od první dávky) nebo potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 před maximálně 180 dny. PCR i antigeny jsou stále zdarma v odběrových centrech. Potvrzení nebude u vstupu kontrolováno, ale v případě kontroly veřejné správy je nutné toto potvrzení mít u sebe a předložit ho, stačí pouze v elektronické podobě. Akce je oddělená od veřejnosti pouze pro naše zvané hosty, nemusíte se tedy bát s ohledem na bezpečnost.

Na všechny se moc těšíme.

#mybellisky