stamp-2

Příběh úvodní strany v Charitativním kalendáře Bellissime 2023 patří Nikol

Příběh úvodní strany v Charitativním kalendáře Bellissime 2023 patří Nikol

🌸CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ BELLISSIME 2023| Rády bychom vám představily příběh úvodní strany v našem Charitativním kalendáři Bellissime 2023, který patří naší Nikol.

“Pozitivní přístup a láska k životu mi vždy pomohou překonat i nepříjemné dny.”

Niki je již desátým rokem srdcem a duší Bellisek Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu Svoje poslání po léčbě našla v pomoci druhým. V loňském roce rakovinou prsu onemocněla také její maminka. Niki stojí za většinou našich projektů a aktivit.

“Dnes je to již 12 let od chvíle, kdy se můj bezstarostný život obrátil vzhůru nohama. Když se podívám zpět, vidím kamarádskou, šťastnou, život milující dívku, plnou ideálů s celým životem před sebou. Od toho dne se vše v mém v životě změnilo. Začala jsem boj, boj o svůj život. Na začátku by mne nenapadlo, že toto období začnu vnímat jako zkoušku a velký dar. Zkoušku, která mne naučila skutečně žít. Dar díky kterému pro mne dřívější klišé a prázdné fráze znamenají hlubokou pravdu. Bylo mnoho chvil, kdy se mi zdálo, že prožívám zlý sen. Ale i přes všechnu bolest a to zlé, mi rakovina dala příležitost poznat mnoho úžasných lidí, kteří mi pomohli nalézt svou cestu, inspirovali mne a stali se mými skutečnými přáteli. Období to bylo náročné, ale v něčem zároveň krásné. Jizvy na těle zůstanou, drobné šrámy na duši zřejmě také, a přesto jsem v sobě našla mnoho vnitřní síly, nové energie a impulsů pro svou životní cestu a pro život, který má smysl žít, a za který stojí bojovat.

Možná to zní zvláštně, ale já jsem za tuto životní zkušenost vděčná, v mnoha věcech mi opravdu pomohla. Rozhodla jsem se přidat k neziskovému projektu Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu, který již desátým rokem vedu, studovala jsem psychologii, změnila obor své práce a užívám si každý den svého života i přes trvalé následky, které sebou toto onemocnění přineslo. V současné době jsem ve svém životě opravdu šťastná, jsem vděčná za každý krásný den života, protože moc dobře vím, že to není samozřejmé. Nikdy se nevzdávám a věřím na zázraky.”

Celý příběh Niki si můžete přečíst na našem webu➡️ https://www.bellisky.cz/pribehy/nikol-pazderova/

#mybellisky

📸Krásné foto od naší nejšikovnější Helena Szmigielová – fotografie