stamp-2

THROWBACK I První velký projekt Bellis – Charitativní kalendář Bellissime pro rok 2015

THROWBACK I První velký projekt Bellis – Charitativní kalendář Bellissime pro rok 2015

🌟THROWBACK I Prvním opravdu velkým projektem Bellisek bylo v srpnu 2014 nafocení úplně prvního charitativního kalendáře Bellissime pro rok 2015. Zavzpomínejte s námi na tento unikátní a nádherný projekt.

⚛️Fotoprojekty jsou mezi pacientkami s rakovinou prsu opravdu velmi oblíbené. Po tolik zatěžující léčbě je pro křehkou ženskou duši proces celého focení nesmírně terapeutický. Léčba často znamená – ztrátu vlasů / obočí / řas / prsu, vznik nevratných jizev, často příbytku na váze, vznik otoků, snížení výkonnosti, chronických únav…stručně řečeno utrpí ženské sebevědomí a sebedůvěra opravdu značné ztráty. Mnoho žen je nuceno vyhledat pomoc terapeutů. Proces focení s péčí make up artistů, hair artistů, stylistů a hlavně šikovného fotografa, dokáže opravdu zázraky. Toto je hlavní důvod, proč fotoprojekty pro naše pacientky realizujeme✨

“Na fotografiích Heleny Szmigielové v charitativním kalendáři Bellissime 2015 jsme my, mladé pacientky, které jsme prošly nebo procházíme léčbou, spojenou s onemocněním rakoviny prsu. Naše fotografie nesou poselství o tom, že ztráta prsu, vlasů a další tělesné změny spojené s léčbou neznamenají to, že bychom se jako ženy, pacientky, cítily méněcenné, méně krásné nebo méně atraktivní. Fotografování pro kalendář Bellissime byl proces, při kterém jsme mohly zahodit všechny pochybnosti o tom, že by tomu mohlo být jinak.

Fotografie jsou zprávou pro všechny, zejména všechny čerstvě diagnostikované pacientky, které mohou mít stejný strach z neznámého, jako jsme měly my. Rády bychom ukázaly společnosti, že ženy s jakýmkoliv handicapem, ať je způsoben rakovinou prsu nebo jinou příčinou, jsou v první řadě stále krásné ženy, které se nemusí skrývat nebo stydět. Kalendářem Bellissime chceme rozšířit povědomí veřejnosti o tom, že karcinom prsu se týká i mladších dívek a žen a zdůraznit důležitost prevence.”

Odkaz na všechny fotografie na našem webu ➡️ https://www.bellisky.cz/projekty-a-akce/bellissime-2015-2/

📸 První spolupráce s naší úžasnou Helena Szmigielová – fotografie

#mybellisky