stamp-2

Únor v Charitativním kalendáři Bellissime 2023 patří Martince, přečtěte si její silný příběh

Únor v Charitativním kalendáři Bellissime 2023 patří Martince, přečtěte si její silný příběh

🌸Dnes je první únorový den a my bychom vám rády představily nádhernou Bellisku Martinku, které patří únor v našem Charitativním kalendáři Bellissime 2023📆

“Můj příběh se začal psát v únoru 2014. Ve 27 letech se mi svět opravdu obrátil vzhůru nohama. Obrovský šok, který přišel se sdělením diagnózy, jsem dlouho nemohla zpracovat. Měla jsem pocit, že najednou nemám svůj život pod kontrolou. S velkou podporou mé milující rodiny a mého skvělého muže se to pomalu po roce všechno ustálilo, ale pořád jsem nebyla sama sebou. I když mi moji blízcí chtěli velmi pomoci, pořád jsem měla pocit, že jsou věci a pocity, které nechápou. A pak do mého života vstoupily Bellisky. Najednou to přišlo – ten pocit sounáležitosti a souznění. Byla jsem ohromena a inspirována jejich odhodlaností, ale také velkou empatií a podporou, které se mi od začátku dostalo. Začala jsem být hrdou Belliskou, a smysl našla i v pomoci dalším.”

“Myslím, že jsem za těch 9 let ušla velký kus cesty. Pochopila jsem, že rakovina není něco, co můžu jen tak vytěsnit, že je součástí mého životního příběhu, ačkoli to může znít negativně. Pro mě osobně bylo toto uvědomění silným momentem, který mi pomohl v sebepřijetí, a dal mi sílu a odvahu pokračovat v životě dál – pro moje lásky, rodinu a pro sebe samu.”

Martinka je ohromně silná a okouzlující osobnost. S rakovinou prsu se potkala poprvé před 9 lety a bohužel v minulém roce se objevila recidiva a společně s ní vzdálená metastáze do vaječníku. Nechte se inspirovat jejím silným příběhem.

Celý příběh Martiny Gallíkové si můžete přečíst na našem webu➡️ https://www.bellisky.cz/pribehy/martina-gallikova/

“Pokud bych měla říci, jestli jsem skrz nemoc našla něco dobrého, určitě to jsou právě Bellisky. Říká se, že sdílený žal je poloviční žal a sdílená radost, dvojnásobná radost. S Belliskami to platí na sto procent – jsme tady pro sebe ❤🎀

Martinko, jsme moc rády, že tady pro Tebe můžeme být. Přejeme jen zdraví a ať máš stále na rtech ten svůj krásný úsměv🤍

Více informací o našem kalendáři pro rok 2023 najdete zde➡️ https://www.bellisky.cz/…/charitativni-kalendar…/

#mybellisky