stamp-2

“Vlasy nejsou ruka – dorostou. Jedno jsem si ale slíbila – až mi vlasy opět dorostou, obarvím si je narůžovo, protože symbolika je nesmírně silná věc schopná hýbat pohořími.”

“Vlasy nejsou ruka – dorostou. Jedno jsem si ale slíbila – až mi vlasy opět dorostou, obarvím si je narůžovo, protože symbolika je nesmírně silná věc schopná hýbat pohořími.”

💇‍♀️RŮŽOVÉ VLASY I Pro mnoho žen je to na začátku nepředstavitelná věc, že budou muset přijít o své vlasy, pro mnoho žen jsou právě vlasy symbolem pomyslné “koruny krásy”👸 Ty, které mají opravdu náročnou onkologickou léčbu za sebou zpětně dodávají, že přijít o vlasy nebylo na celé léčbě zdaleka to nejhorší. A tak jako na celém onemocnění rakoviny prsu, lze nalézt pozitivní věc i na tom, že přijdete o vlasy. Vlasy znovu dorostou a můžete si splnit třeba jedno velké dívčí přání a ještě k tomu dodat opravdu smysluplnou symboliku🎀 #HLIDEJSIJE

🧚‍♀️“Vlasy nejsou ruka – dorostou. Jedno jsem si ale slíbila – až mi vlasy opět dorostou, obarvím si je narůžovo, protože symbolika je nesmírně silná věc schopná hýbat pohořími.”

🩷“Svůj slib jsem v sobě nosila rok a čtvrt a konečně jsem se dočkala. Své vlasy jsem si obarvila narůžovo. Ne proto, abych měla “lajky” na sítích, abych byla extravagantní a středem pozornosti. Ale proto, že jsem sama byla onkologická pacientka. Proto, že vím, jaké to je sáhnout si na dno svých sil. A také proto, abych podpořila všechny onkologické pacientky s rakovinou prsu. Ne že by změna barvy sama o sobě něčemu pomohla, ale symbolika je velmi silná věc a může mít velký účinek a dopad na vaše okolí. Věřím, že když jde člověk příkladem, může i jeden jediný hlas, stejně jako symbolika, hory přenášet.”

Inspirativní příběh Haničky s triple negativním karcinomem prsu si přečtěte na našem webu↩️
https://www.bellisky.cz/pribehy/ruzove-vlasy-jako-symbol-podpory-pro-vsechny-zeny-s-rakovinou-prsu-a-jako-symbol-prevence/

Moc děkujeme za sdílení, Hani a za pomoc s šířením osvěty prevence rakoviny (.)(.)🩷Přejeme jen a jen zdraví a ty vlasy Ti neksutečně sluší!

💅Jak na samovyšetření prsu, které vám může zachránit život? bit.ly/samovysetreni

#mybellisky