stamp-2

Diagnostikovali Ti rakovinu prsu? Napiš si o našeho průvodce knihu Nejsi na to sama

Diagnostikovali Ti rakovinu prsu? Napiš si o našeho průvodce knihu Nejsi na to sama

🎀 NEJSI NA TO SAMA I Vstoupila Ti do života diagnóza karcinomu prsu?

🎀 Procházíš léčbou nebo jsi v remisi tohoto ocemocnění, ale v hlavě máš stále mnoho otázek a strachů?

🎀 Máš někoho blízkého, kdo se léčí s rakovinou prsu a chceš mu pomoc a porozuměnt?

🎀 Chceš se dozvědět více o prevenci rakoviny prsu?

Právě pro Tebe jsme napsaly knihu Nejsi na to sama – průvodce rakovinou prsu. Pokud ji doma ještě nemáš, napiš si o ni na e-mail ➡ nejsinatosama@gmail.com.

🏆 Kniha oceněná “Eurepean Breast Cancer Arts And Humanities Award” od EUROPA DONNA – The European Breast Cancer Coalition

Pacientkám s rakovinou prsu knihu zasíláme ZDARMA!

Nejsi na to sama – průvodce rakovinou prsu je unikátní knihou pro všechny ženy, které postihlo toto vážné onemocnění, a také jejich blízké. Publikace vznikla ve spolupráci s předními českými lékaři a provází ženu onemocněním od podezření na nádor až po návrat do běžného života po úspěšné léčbě. Dotýká se i témat, jako je těhotenství po nemoci, intimita po mastektomii nebo metastatická fáze rakoviny. Ženy z projektu Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu – sdílejí na stránkách knihy rady, jak se s nemocí vyrovnat, jak o ní mluvit se svým okolím a jak se vypořádat s duševními či finančními nástrahami nemoci. Často s vtipem otevřeně hovoří o tématu, jemuž se zdravá část veřejnosti mnohdy vyhýbá.

„Píšu vám s poděkováním – vaše kniha je úžasná! Zvedla mi náladu už v okamžiku, kdy jsem ji přebírala od pošťáka a potom pokaždé, když jsem ji otevřela. Propojit odborné informace společně se zkušenostmi pacientek byl skvělý nápad. Nadšená jsem také z rozsahu témat, která kniha pokryla. Opravdu jsem (ani na internetu) doposud nenašla takto komplexní zdroj informací na jednom místě. Přála bych si, aby měly všechny pacientky možnost tuto knihu prolistovat, protože může pomoci s odstraněním strachu z toho, co bude. Ať už se jedná o očekávaná (a obávaná) vyšetření, léčbu, ale i strach z toho, jak se zapojit zpátky do života (a půjde to vůbec…?). Já už teď vím, že to půjde! A až zase na chvíli tuhle jistotu ztratím, vím, kde ji opět naleznu.“ pacientka s rakovinou prsu, 43 let.

Více informací o knize najdete na našem webu ➡ https://www.bellisky.cz/kniha-pruvodce/

#mybellisky

📸 Helena Szmigielová – fotografie